«

»

V 17 letech vyhrála desítky milionů, nakonec se s loterií soudila, že prý na to byla moc mladá!

Foto: Twitter

Někteří lidé nevědí, co vlastně chtějí

V ČR si můžete vsadit Sportku, Eurojackpot nebo Šťastných 10 až od 18 let. Některé státy to ale mají jinak, včetně Velké Británie, kde se smí sázet dokonce už od 16 roku. Pak to ale může dopadnout třeba takto..

Britka Jane Park vyhrála jackpot v loterii ve svých 17 letech, a to ve výši 1 milionu liber (v přepočtu téměř 30 milionů korun). Bylo to poprvé co si vsadila, protože chtěla vyhrát, a hned se jí to splnilo.

Za své peníze z výhry si koupila automobil značky BMW za více než 700 tisíc korun, Rang Rover za více než půl milionu korun a Volkswagen Beetle v hodnotě 500 tisíc. Dále utrácela za oblečení od návrhářů a za boty, kdy za jeden pár bot utratila i 13 tisíc korun. Jane také podstoupila několik chirurgických operací jako úpravu prsou za 130 tisíc, botoxu a zvětšení rtů. Koupila si samozřejmě i dům se třemi ložnicemi a velmi často pobývala v pětihvězdičkových hotelech na Maledivách a v USA.

I když Jane vyhrála mnoho peněz, tak je spíše magnetem na neštěstí, jako je například ztráta téměř 3 milionu korun na podnikatelský projekt, který nevyšel. Také měla spoustu pokut za řízení v opilosti anebo ji někdo vyhrožoval, že jí na obličej hodí kyselinu.

Jane se po čase neúspěšně pokoušela soudit s loterií, v níž vyhrála, protože podle ní jí velká výhra v tak nízkém věku zničila život. Nechala se také slyšet, že ačkoliv sice vlastní spoustu materiálních věcí, kromě toho je její život velmi prázdný. Tak jaký je její životní cíl?

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru