«

»

V americké loterii Mega Millions znovu padl jackpot, tentokrát ve výši 494 milionů dolarů

Foto: MegaMillions

Zdá se, že v americké loterii Mega Millions se s výhrami roztrhl pytel. V pátek 14. října vyhrály dva tikety zatím neznámých držitelů jackpot 494 milionů dolarů (to je v přepočtu téměř 12,5 miliardy korun). Stalo se tak celkem nedávno po tom, co byl v červenci v Mega Millions trefený ještě vyšší jackpot, a to ve výši 1,337 miliardy dolarů. Miliardovou výhru si můžete odnést také z Eurojackpotu.

Výherní byla čísla 9, 22, 26, 41, 44 a Mega Ball číslo 19

Eurojackpot výherní výsledky mohou být stejně ohromující jako čerstvá výhra v americké loterii Mega Millions, ve které v pátek 14. října padl jackpot ve výši 494 milionů dolarů. Vítězové se samozřejmě dosud ještě nepřihlásili, a tak si ostatní hráči musí vystačit s informacemi, že se jedná o někoho, kdo si tiket koupil v Kalifornii a na Floridě. Oba výherní tikety byly prodány v obchůdku se smíšeným zbožím s názvem 7-Eleven. Výherci samozřejmě mají nějaký čas na rozmyšlenou. Bohužel v jejich případě budou muset zveřejnit svou identitu. Luxus anonymity si totiž může dovolit jen hrstka amerických sázkařů, a to ti, jimž to pravidla jejich státu umožňují. To ale neplatí u Kaliforňanů a Floriďanů, kteří ze zákona musí uvést své jméno, bydliště, loterii, ve které hráli i částku, kterou vyhráli.

Zároveň bude jackpot, který se rozdělí minimálně na dvě části (v případě, že se jednalo o hromadnou sázku i na více částí) ponížen o další poplatky. Už před vyzvednutím výhry si výherci budou muset rozmyslet, zda upřednostní jednorázovou výplatu, nebo si výběr výhry rozdělí do několika let.

Výhercům samozřejmě gratulujeme. Miliardy, i když mnohem nižší, můžete vyhrát také v Eurojackpotu, pokud budete mít štěstí na šťastná čísla. Čerstvá výhra v Mega Millions budiž vám důkazem, že zázraky se dějí! Podobná výhra čeká i na hráče amerického Powerballu, jehož jackpot v pátek 14. října dosahoval hranice 454 milionů dolarů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru