«

»

V čem mají milionáři život komplikovanější?

Foto: depositphotos

Budete se divit, ale výhra ve Sportce nemusí nutně přinést bezstarostnost. Naopak. S milióny na účtu přichází i řada komplikací. I přesto, že lidé ve výhru v loterii tajně doufají pokaždé, když podávají obsluze terminálu vyplněnou sázenku, na velké peníze nejsou připraveni. Své o tom jistě ví český výherce Eurojackpotu, který v květnu 2015 trefil 2,466miliardový Eurojackpot. Nebo nejšťastnější výherce Sportky z Chrudimska, kterému v roce 2013 spadla do klína výhra ve Sportce ve výši 400 miliónů korun.

  1. Pocit radosti ze sebe milionáři musí dolovat pokaždé z větší hloubky

Pokaždé, když něčeho dosáhneme, něco se nám podaří, můžeme se radovat z úspěchu. Platí to v případech, kdy jsme o něco vážně usilovali, ale také tehdy, když se nám povede něco jen tak nečekaně. A teď si představte, o které vaše radosti vás mohou připravit bohaté výherní výsledky Sportky. Zaručeně vás připraví o radost, že nemusíte o víkendu brzo ráno vstávat, protože díky vysoké výhře nejspíš přestanete chodit do práce.

Připraví vás o radost z prémií navíc, protože jednoduše už na tomto kapesném od šéfa jako výherce Eurojackpotu přestanete bazírovat. Nejspíš přestanete mít i onoho šéfa.

Pocity drobných radostí ze sebe milionáři budou dolovat z pokaždé větší hloubky, protože s milióny bude hodně věcí samozřejmých a všedních.

  1. Milionáři a milionářky se musí mít neustále na pozoru před zlatokopkami/zlatokopy

Výherní výsledky Eurojackpotu přinesou výhercům komplikace i do randění. Bude rozhodně těžší usoudit, co na vás partner obdivuje víc. Váš charakter nebo čerstvě nabyté milióny? Tohle partnerským a manželským párům po výhře v loterii odpadá.

  1. Milionář se musí více krotit v utrácení peněz

Aby nepotvrdil známé rčení ”lehce nabyl, lehce pozbyl„ musí se milionář jó krotit v utrácení peněz. S milióny, ne-li miliardami, na účtě to jde totiž tak nějak samo.

  1. Smysl života se hůře hledá

I smysl života se bude hůře hledat milionářům. Ti budou mít dostatek financí na všechny možné aktivity. Jestli tedy tito výherci před výhrou svůj sen neměli, budou po výhře jen těžko chytat své rozlítané myšlenky. Soustředit se na konkrétní cíl může být pro některé až nemožné.

Dále budou mít milionáři těžší udržet se v anonymitě. Protože bude tolik věcí, co si najednou budou chtít pořídit. Také to nebudou mít růžové s organizací času. Dříve nebo později jim víkendy začnou splývat se všedními dny a ač plný radovánek, bude každý jejich den to samé. Také pracovat na sobě bude těžší pro ty, kteří se střetnou s výherními výsledky Sportky či Eurojackpotu. Znalost angličtiny, kterou nutně potřebovali pro povýšení v práci, jim náhle přijde zbytečná.

Tak nás napadá, pokaždé když vám výherní výsledky loterie nevyjdou, nemusíte zoufat. Stačí si připomenout výše uvedené starosti, kterým jste se prohrou vyhnuli přinejmenším do příštího slosování.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Anonym

    Napište mi sms na mibil

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru