«

»

V červencové Sportce dozrály miliony

Foto: Sazka

Stejně jako třešně a další letní ovoce dozrály v červencové Sportce také miliony. V červenci se Sportka losovala celkem 13x, z toho 2x se hrálo o prémii Sportky v podobě Mini Cooperu v hodnotě 700 tisíc korun (2. 7. a 30. 7.). Zatímco o Superjackpot Sportky nikdo nezavadil, první pořadí padlo až 3x. Nejvyšší červencovou výhrou byla ta ve výši přes 33 milionů korun.

Tučné první pořadí padlo už v první půlce července

Tučné výherní výsledky Sportky na sebe v červenci nenechaly dlouho čekat. Zatímco 2. 7. o miliony nikdo ani nezavadil a 4. 7. padly pouze dvě výhry nad milion v prvním tahu druhého pořadí, slosování 9. 7. bylo šťastné pro sázejícího z Vysočiny. Ten vsadil pět sloupců náhodných čísel bez Šance za 100 Kč. Ve druhém tahu prvního pořadí vyhrál přes 33 milionů korun.

Štěstí a tak trochu smůlu měl sázkař, který se do stejného místa trefil o slosování později, tedy 11. 7. Výhra přes dva miliony z druhého tahu prvního pořadí ho mohla sice těšit, ale fakt, že mu v podstatě o chlup uniklo přes 31 milionů korun, už tak úsměvný nebyl. Co se dá dělat, někdy se to prostě stává!

Další výhry nad milion se uskutečnily už v druhé půlce července

V období od 14. 7.  do 18. 7. Sportka nevyprodukovala žádné milionáře. Nejvvyšší výhrou byly částky v řádu stovek tisíc. Věříme ale, že i ty dokázaly potěšit. Štěstí se usmálo až na sázkaře, kteří šťastná čísla poslali do hry po 20. červenci. 21. 7. vyhrál sázkař přes 1,3 milionu korun v druhém tahu druhého pořadí.

V závěru měsíce na sázkaře čekalo ještě pár větších výher:

– 23. 7. vsadil sázkař z Olomouckého kraje tři sloupce vlastních čísel bez Šance a ze slosování vyvázl o více než 9,8 milionu korun bohatší.

– 25. 7. si šťastlivec z Královehradeckého kraje ze hry odnesl více než 1,3 milionu korun. Do hry pro štěstí poslal 9 sloupečků vlastních čísel, jeden sloupeček s náhodným tipem a nevynechal ani Šanci.

– 28. 7. trefil sázkař z Plzeňského kraje první pořadí a s ním více než 24 milionů korun. Ve vatě je díky plnému tiketu náhodných čísel včetně Šance.

Poslední slosování 30. 7. se hrálo opět o letní lásku – Mini Cooper v hodnotě 700 tisíc korun. Miliony tentokrát nepadaly. Do srpnových her vstupovala Sportka s tučným sedmimilionovým jackpotem Šance.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru