«

»

V červnovém Eurojackpotu vyhráli tři Češi milionové částky

Foto: Sazka.cz

Nejvíce výher z 2. a 3. pořadí vyhrávali Němci

Eurojackpot výsledky lákají sázkaře z několika evropských zemí na svůj dvoumiliardový jackpot. Během měsíce června udělal Eurojackpot díky svým vysokým výhrám nové milionáře ze 13 různých evropských zemí. Jednou z nich byla i Česká republika, v níž tři sázkaři trefili jednou druhé pořadí (21,9 milionů korun) a dvakrát třetí pořadí (2,3 milionu a 2,4 milionu korun). V doplňkové hře Extra 6, kterou provozuje společnost Sazka, a tak ji mohou hrát pouze čeští sázkaři, bylo trefeno 1. pořadí za 2 miliony korun.

Červnové výhry z druhého pořadí přesahovaly desítky i stovky milionů korun. V druhém pořadí nejvíce vyhrávali Němci (28 výher), Finové (7 výher) a Švédové (3 výhry). Po dvou výhrách vyhrávali Dáni, Nizozemci, Poláci a Slovinci. Po jedné výhře z druhého pořadí získali sázející z Česka, Španělska, Maďarska, Itálie a Slovenska.

Výhry třetího pořadí sice nebyly tak vysoké, ale téměř pokaždé přesáhli alespoň 1 milion korun. Výhry z 3. pořadí opět nejvíce vyhrávali Němci (33 výher) a Finové (7 výher). Pět výher putovalo do Dánska a tři do Španělska. Po dvou milionových částkách získala Česká republika a Norsko. Hráči z Nizozemska a Polska vyhrávali po jedné výhře.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru