«

»

V české hře Euromiliony padla výhra 123 milionů korun!

Zdroj a foto: Sazka

Šťastlivec v Euromilionech uhodl všech 7 + 1 tažených míčků

Společnost Sazka změnila v úterý 5. března 2019 žebříček svých nejvyšších výher. V tento den totiž padla 123milionová výhra, která se nově umístila na šesté příčce. Částku získal sázkař či sázkařka z Jihomoravského kraje díky loterii Euromiliony.

Šťastlivec vsadil 9 sloupců bez doplňkové hry Eurošance na tiketu za 270 korun den před slosováním a čísla za sebe nechal vybrat počítačem, (náhodný tip). Kromě částky činící 123 322 830 korun z prvního pořadí, která padla ve vsazeném sloupečku šestém, získal výherce ještě jednu výhru, a to částku ve výši 58 korun díky správně uhodnutému desátému pořadí v jiném sloupci.

Nový multimilionář se zatím pro své vyhrané peníze do sídla Sazky nedostavil. Podle pravidel na to má 1 celý rok od proběhnutého slosování. Při vyzvednutí peněz čeká dosud neznámého výherce takzvaná milionářská místnost, v které proběhne kontrola pravosti tiketu. V tento den se jeden pracovník Sazky dozví identitu sázkaře. Zda se identitu výherce dozví i veřejnost není jisté. Záleží totiž na jeho rozhodnutí, jestli se se svou výhrou sám pochlubí médiím a zveřejní tak svou totožnost.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru