«

»

V charitativní loterii vyhrál nový dům

Foto: pexels

Otec tří synů Ian Garrick z anglického města Mablethorpe pokoušel štěstí v charitativní loterii. S losem za 10 liber vyhrál dům za miliony. Charitativní loterii pořádala společnost Omaze, která se takto každoročně snaží sehnat finanční prostředky na pomoc potřebným. Aby hra byla atraktivní, kromě maličkostí se hraje i o velké ceny. Minulý rok v ní Čech vyhrál papežovo auto značky Lamborghini. A co vy? Pokukovali jste někdy vedle Sportky i po jiných, třeba zcela netradičních loteriích?

Dům s několika koupelnami a ložnicemi

Tučná výhra ve Sportce dokáže vybalancovat leckterou nepříznivou životní situaci. Podobně to měl také Angličan Ian Garrick, který ovdověl a na život a tři syny zůstal úplně sám. Žil ve starém domě, který byl nasycený smutnými vzpomínkami na nemocnou manželku a navíc se mu tento dům rozpadal pod rukama. Výhra v charitativní loterii přišla v pravou chvíli. Za v přepočtu 300 korun (jeden los stál 10 liber) se mohli všichni stěhovat do nového. Dům stojí na pozemku o rozloze tisíc metrů čtverečních a na zahradě je i vířivka. Protože má dům několik ložnic a koupelen, nebudou mít kluci o soukromí nouzi. Ve Sportce se o domy nehraje, nový dům je však zpravidla první věcí, kterou si výherci koupí.

Když výherní výsledky Sportky nevychází

Když vám Sportka dlouhodobě nevychází, můžete zkusit své štěstí v některé světové charitativní loterii, ve které můžete vyhrát zajímavou a hodnotnou cenu. Své o tom ví Čech Vladislav N., který předminulý rok vyhrál v podobné loterii papežův jedinečný vůz značky Lamborghini v hodnotě 20 milionů korun. V jiné charitativní loterii získala Italka Picassův obraz v hodnotě tří milionů eur. Ačkoliv se v charitativních loteriích hraje spíše o materiální výhry, nikdo neříká, že je nemůžete prodat a dostat se k penězům, které využijete více než nějaký obraz na stěně.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru