«

»

V dnešní Sportce hra o jarní prémii 1 milion korun

Foto: Sazka

Dnes 16. dubna je jackpot Sportky 32 500 000 Kč vysoký. Nejnaducanější polštář na vás čeká v 1. tahu 1. pořadí, kde je rovných 22 milionů korun. I jackpot doplňkové hry Šance se téměř dotýká tří milionů. Ať už čísla Sportky dopadnou jakkoliv, jisté je, že jeden sázkař si ze hry zaručeně odnese jarní prémii ve výši jednoho milionu korun. Lze o ni hrát s plným tiketem Sportky. Kdo ví, třeba to bude zase jeden z bohatších pátků Sportky.

Přízemní jackpot Sportky?

Sázkařům, kterým unikly nedávné výsledky Sportky, se může zdát její jackpot poněkud přízemní. Není divu, když Sportka na Velký pátek vydala své poklady, celých 87 218 623 Kč putovalo na bankovní účet sázejícího z Plzeňského kraje. Ten vsadil svůj plný tiket náhodným tipem vygenerovaných čísel na apríla, tedy jeden den před slosováním. A povedlo se! I vy můžete mít podobně šťastnou ruku už dnes, kdy se kromě jackpotu Sportky hraje také o jarní prémii ve výši 1 milion korun. Abyste se stali jejími majiteli, žádná čísla hádat nemusíte. O výhře kromě plného tiketu rozhoduje číslo vaší sázenky (internetové sázky).

Na jaře se bude milionek hodit

Výhra ve Sportce přijde vhod každému. Také milionek se bude na jaře hodit. Právě v tomto období se totiž rodí ty nejlepší nápady. Inovace, renovace, kolaudace… relaxace? Klidně! Nechte šťastná čísla ve Sportce, aby vám zaplatila vaše sny, nápady a touhy a zařaďte se na seznam milionářů Sportky 2021.

O volné peněžní prostředky se ve Sportce hraje letos poprvé, ale ne naposled

Od začátku roku se mohli sázkaři Sportky těšit z prémií, jako je elektrokolo, vůz Škoda Kamiq či Škoda Karoq. O volné finanční prostředky ve výši 1 milion korun se letos ve Sportce hraje poprvé, ne však naposledy. Herní plán Sportky slibuje tuto cenu i pro další slosování v průběhu roku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru