«

»

V dnešním Eurojackpotu se hraje o 3 byty a 4 auta

Foto a zdroj: Sazka

Silvestrovská prémie jen pro hráče v ČR

V pátek 28. 12. 2018 se sázející Eurojackpotu ze všech 18 zapojených evropských zemí poperou o hlavní výhru ve výši 490 milionů korun. To ale není vše, alespoň co se českých hráčů týče. Ti se totiž mohou zapojit do silvestrovské prémie a hrát navíc ještě o 3 luxusní byty a 4 zbrusu nová auta.

» Aktuální výsledky Eurojackpotu včetně prémie najdete zde.

Jak hrát silvestrovskou prémii?

Pouze sázející, kteří hrají v České republice, mají v tento pátek šanci získat něco navíc. Potřeba je vsadit plný tiket eurojackpotu za 400 korun, který se skládá z 6 sloupečků po 60 Kč a doplňkové hry Extra 6 za 40 Kč.

Žádná další čísla se netipují, losovat se totiž budou sériová čísla sázenek, a to hned 7x. Ve 3 případech půjde o luxusní byt, každý v hodnotě 13 milionů, a ve 4 případech o luxusní vůz Land Rover. Takže nezapomeňte, o silvestrovskou prémii se hraje s plným tiketem Eurojackpotu dneska 28. prosince!

4.2/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru