«

»

V dnešním Eurojackpotu se kromě půl miliardy hraje o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun

Foto a zdroj: Sazka

Po dnešní výhře v Eurojackpotu můžete mít svou novou adresu v Rakousku. Čas tam nově můžete trávit ve vašem novém apartmánu v hodnotě 15 milionů korun, tedy pokud jej upřednostníte před peněžním ekvivalentem výhry. Kromě apartmánu v Rakousku se dnes 11. 2.  hraje o 504 milionů korun.

Nevadí, že v Rakousku zatím nemáte žádné známé…

Jedním ze způsobů, jak se podívat levně do světa a nečekat výhru v Eurojackpotu, je mít po světě plno svých kamarádů a známých, u kterých můžete během vašeho cestování přespat. Že v Rakousku nemáte zatím žádné známé? Nevadí? Dnešní výherní výsledky Eurojackpotu vám je mohou udělat. Po tom, co vyhrajete apartmán v Rakousku, tam můžete jezdit na víkendy. O to častěji, pokud k prémii Eurojackpotu přibalíte i jeho hlavní výhru – 504 milionů korun. Minulý pátek se třeba Češi vyšplhali až na 2. výherní pořadí! Ze druhého vítězného stupínku si český sázkař odnesl téměř 5 milionů korun. O výherní koláč druhého výherního pořadí se bohužel musel dělit i s Maďary (2x), Němci (5x) a Polákem. Podobné to měl i výherce třetího výherního pořadí, který minulý pátek ze hry vytěžil přes 1,5 milionu korun. Kromě jednoho Čecha na třetím vítězném stupínku jásali také Finové (2x), Maďaři (1x), sázkaři z Polska (1x), Itálie (1x) a Německa (3x).

Letos zatím druhý Český pátek

Letos je to zatím druhý Český pátek, ze kterého si Češi mohou odnést prémiovou výhru. 21. ledna tohoto roku si mohli Češi zasoutěžit o luxusní karavan. Na konci minulého roku (31. 12.) mohli pro změnu vyhrát luxusní byt v Praze.

Zatímco aktuálních 504 milionů korun můžete vyhrát už jen s jedním sloupečkem za 60 Kč, pro hru o luxusní apartmán v Rakousku musíte vsadit plný tiket včetně doplňkové hry Extra 6 za 400 Kč. Rozhodující je číslo výherního tiketu (internetové sázky).

2/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru