«

»

V Eurojackpotu 2,3 miliardy a auto Land Rover Discovery

Foto: landrover.cz

Šance na vstupenku do klubu miliardářů a řidičů luxusních vozů

Být milionářem je super, být miliardářem je ještě lepší. U nás vám podobný sen může při troše štěstí splnit jen jedna loterie, kterou je Eurojackpot. Jeho hlavní výhra je právě teď na maximu. Pokud se tak někomu tento pátek 16. 11. podaří trefit všech 5+2 čísel, na účet mu v případě, že bude jediným výhercem, který se nebude muset s nikým dělit, přistane astronomická suma ve výši 2 miliardy a 334 milionů korun.

V historii Eurojackpotu padlo už 6 dvoumiliardových výher, z nichž tu nejvyšší 2,46 miliardy vyhrál v květnu roku 2015 Čech. Další putovaly 3x do Německa a 2x do Finska.

K tomu, abyste i vy měli šanci dostat se do klubu miliardářů, vám stačí vsadit 1 sloupec za 60 Kč. Pokud se rozhodnete pro plný tiket, stejně jako výše uvedený český miliardář, vyjde vás jeho 6 sloupců, včetně doplňkové hry Extra 6, která se hraje jen u nás, celkem na 400 korun. V takovém případě budete navíc právě dnes 16. listopadu hrát také o luxusní vůz Land Rover Discovery. O něj se losují kódy potvrzení o sázce, a to pouze v ČR.

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Květoslava

  Dobrý den, 15.2. byl tah o auto Land Rover a na výherní listině je uvedeno – tak sportky – internet a osmimístné číslo. Nevím, kde toto číslo hledat na sázence nebo jak postupovat při zjištování případné výhry. Jsem začátečník a zatím se neumím zorientovat. Děkuji!!

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   na sázence podané přes terminál je číslo úplně dole. V papírové podobě jde nejčastěji o 18místný kód, u tiketů podaných přes internet (který aktuálně vyhrál) jde nejčastěji o 8místný kód.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru