«

»

V Eurojackpotu dnes můžete vyhrát apartmán v Rakousku, v hlavní hře je 388 milionů

Foto: Sazka

Po Eurojackpotu, který nedávno praskl ve výši přes 2,9 miliardy, panují v Eurojackpotu klidné vody. Největší napětí sice polevilo, to ale ještě neznamená, že není o co hrát. V trezoru hry je dnes, to je v úterý 15. listopadu, 388 milionů korun – tedy částka, která sice nesklízí tolik slávy, ale do života vás umí zaopatřit. V Českém herním rybníčku je pak ve hře luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun.

Kdo by nechtěl vlastnit luxusní apartmán v Rakousku? 

Další možnost, jak mít spojitost s Rakouskem, nabízí Eurojackpot výherní výsledky právě dnes 15. listopadu. Dnešní prémií je luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. Abyste se o něj pokusili, musíte do hry vstoupit s plným tiketem za 400 Kč. Abyste pak tuto prémii vyhráli, musí být váš tiket ve slosování tažen. Netipujete tedy žádná čísla, ale hrajete s číslem vašeho tiketu (nebo online  sázky).

O apartmán v Rakousku se už letos vícekrát hrálo, kromě dneška také 25. října a 11. října. Pokud si dobře pamatujete, tak září ovládly luxusní vozy Land Rover Defender. Letní prémie se pro změnu nesly ve znamená apartmánů v Chorvatsku nebo luxusních karavanů.

Eurojackpot se zotavuje po rekordní výhře 

Jak už jsme říkali, hráčská atmosféra v Eurojackpotu je mnohem méně napjatá, a to díky tomu, že 8. listopadu v Eurojackpotu padla rekordní výhra ve výši 2 919 000 000 Kč. Výherní byl pouze jeden tiket, který byl zakoupen v Německu. Kdo je šťastným výhercem, to můžeme jen hádat. Nicméně výhra v Eurojackpotu se sešla s výhrou v americkém Powerballu, když někdo 8. listopadu vyhrál 2,04 miliardy dolarů. Opět byl tažen jeden jediný tiket, ale až čas ukáže, jestli je výherce na tak obrovskou výhru opravdu sám. Minule při výhře v Mega Millions se totiž ukázalo, že ačkoliv byl tažen jeden jediný výherní tiket, pro výhru si přišli dva šťastlivci, kteří ho vsadili společně.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru