«

»

V Eurojackpotu je auto za 2 miliony a přes 1 miliardu!

Foto a zdroj: Sazka

Hraje se tento pátek 18. 10. 2019

Je třetí pátek v měsíci, což znamená rozšířenou hru Eurojackpotu o prémii, tentokrát opět o zbrusu nové SUV Land Rover Discovery. Tak zvaný Mega pátek se týká pouze hráčů, kteří svůj tiket Eurojackpotu zakoupili v České republice. Okruh případných výherců se tak razantně snižuje a navíc je jisté, že jeden ze sázejících se skutečně výhercem automobilu stane.

Jak luxusní auto získat?

V prvé řadě si musíte vsadit plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6 za 400 korun. Potom bude vaše sériové číslo sázenky zařazeno do slosování, z něhož vzejde jeden vítěz. Vzhledem k tomu, že se auto bude losovat jen z plných a skutečně podaných tiketů, tak auto některý z hráčů na 100 % získá.

S Land Rover Discovery budete jezdit stylově a v komfortu. Má důmyslný design, je všestranný a schopný postavit se téměř jakémukoliv terénu. Má vynikající jízdu i s přívěsem a perfektní brzdivost. Nabízí až 7 plnohodnotných sedadel, důmyslně řešený prostor v interiéru a originální povrchové úpravy. Samozřejmostí jsou nejmodernější technologie a pestrá paleta výkonných vznětových a zážehových motorů, včetně možnosti hybridního pohonu.

Jeho cena začíná na 1 587 762 korun. Výbornou zprávou však je, že si ho nový majitel díky Sazce může nechat sestavit z doplňků a výbavy přesně podle svých představ, a to až do limitu 2 miliony korun. Pokud ale tohle nadupané auto chtít nebudete, můžete si namísto něj nechat vyplatit právě tyto peníze na bankovní účet. Pecka, co říkáte?

V Eurojackpotu je více než 1 miliarda korun!

Auto na silnice i do terénu není jediným lákadlem aktuálního losování. Hraje se taktéž o 1 miliardu a 42 milionů korun. Tady však není jisté, že je někdo trefí a pokud ano, zda to bude právě Čech anebo jiný hráč z dalších 17 evropských zemí. Pravdou ale je, že stát se miliardářem je ještě stylovější, než mít auto za 2 miliony.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru