«

»

V Eurojackpotu je dnes více než 1,2 miliardy a ve Sportce téměř 107 milionů

Foto: 777cz.eu

Eurojackpot, který se od 19. března hraje 2x týdně, a to v úterý a pátek, dnes 29. dubna hlásí jackpot větší než 1,2 miliardy korun. Konkrétně se hraje o 1 246 000 000 Kč a to už je sumička, která vás zaopatří do konce života. Ve Sportce se dnes mimochodem hraje o 106 900 000 Kč!

Eurojackpot vám dnes může vydělat na život

Stačí, abyste trefili 5+2 čísla a jako jediní se umístili na příčce prvního pořadí. 1 246 000 000 Kč – to už je suma, se kterou se nemusíte bát podnikat ani se vrhnout na lenošení a nicnedělání. V posledním eurojackpotovém losování se Čechům více méně dařilo. V úterý 26. 4. přinesly výherní výsledky Eurojackpotu naposled hráčům možnost vyhrát 10x Land Rover Defender (v hodnotě 2,2 milionu za každý vůz). O tyto vozy se hrálo už od 12. dubna na oslavu toho, že se Eurojackpot nově losuje 2x týdně. Tímto způsobem Sazka rozdala až 50 těchto vozů!

Úterý 26. dubna ale není pouze dnem, kdy si šťastní hráči rozebrali poslední luxusní vozy, nýbrž i dnem, kdy si Čech po delší době znovu stoupl na druhé výherní pořadí. Ze hry si odnesl přes 6,7 milionu korun. Na stupínku bohužel nestál sám, to by jinak byla výhra ještě vyšší. O částku se musel rozdělit se dvěma hráči z Norska. Letos je to zatím podruhé, co se českým hráčům podařilo druhé pořadí. První Čech, který se letos zatím nejblíže jackpotu umístil, byl ten, který 4. února vyhrál v druhém pořadí téměř 5 milionů korun.

Ve Sportce se také hraje o pěknou sumičku

Nicméně vzhledem k tomu, že Eurojackpot není jedinou loterií, která vám může naplnit bankovní účet, je dobré rozhodit sítě a zkusit štěstí také v dnešní Sportce, ve které se hraje o Superjackpot 106 900 000 Kč. Poslední větší výhrou ve Sportce byla ta z 24. dubna, kdy hráč z druhého tahu prvního pořadí vybral přes 15 milionů korun. Je zjevné, že tento den bylo herní štěstí na straně hráčů, protože padlo i první pořadí Šance a s ním přes 5,4 milionu korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru