«

»

V Eurojackpotu je přes 1,8 miliardy korun

Foto: Sazka

K dnešnímu dni, to je k pátku 9. prosince, se Eurojackpot vyšplhal až na 1 824 000 000 Kč. Výherce této sumy bude mít opravdu štědré Vánoce, jen kdyby pro tentokrát tyto Eurojackpot výherní výsledky zamířily k nám, co říkáte?

Vánoční nákupy ve velkém stylu

No jen si představte, že částka vysoká přes 1,8 miliardy korun by přistála na vašem bankovním účtu. To by byly opravdu štědré Vánoce. A kdyby se to podařilo už teď v pátek 9. prosince, leccos by se do Štědrého dne ještě stihlo. Vsadíme se, že by se dopisy Ježíškovi minimálně prodlužovaly nebo by se psaly nové. Ostatně nač Ježíška zatěžovat, když by ho případný výherce dnešního Eurojackpotu mohl s přehledem zastoupit? Co říkáte, řešili byste Vánoce? Anebo byste pro jednou někam vypadli? Takový únik od předvánočního shonu by nebyl špatný, že?

Co pro to můžete udělat? Začít můžete tím, že si Eurojackpot vsadíte. Přitom nemusíte obětovat celé čtyři stovky za jeho plný tiket, protože peníze se teď spíše budou hodit v rozpočtu na vánoční dárky. Zázraky se dějí a miliardový Eurojackpot lze vyhrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč. Chce to ale pořádnou dávku štěstí, abyste trefili 5+2 šťastná čísla pro první pořadí a byli lepší než drtivá většina sázkařů. Nestává se totiž často, i když je to možné, že by na stupínku pro první pořadí stáli rovnou dva výherci.  Stačí tedy předstihnout hráče z 18 zemí včetně České republiky a být v pořadí třetím Čechem, který shrábl první pořadí Eurojackpotu. Téměř 2,5 miliardy získal předtím Čech v roce 2015, v červnu 2019 padla druhá nejvyšší eurojackpotová výhra v Česku, a to přes 1,4 miliardy korun. Kdyby dnes Čech trefil Eurojackpot, byl by třetím v pořadí a co se výše výhry týče, byla by to druhá nejvyšší výhra v Eurojackpotu, která padla v České republice.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru