«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů a o 1,9 miliardy v hlavní hře!

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 24. ledna se v Eurojackpotu hraje o další skvělou prémii, a to o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. V hlavní hře je také o co stát, protože jackpot Eurojackpotu se vyšplhal až k částce 1,9 miliardy korun.

První eurojackpotová prémie v tomto roce

Naposledy se o prémii v Eurojackpotu hrálo 30. prosince 2022 – tehdy byl ve hře luxusní apartmán v exotice v hodnotě 20 milionů. Co se hodnoty týče, nezahálí ani první letošní prémie Eurojackpotu, která připadla na úterý 24. ledna. Hraje se o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů  korun. Pro to, abyste apartmán trefili, je nutné o tyto Eurojackpot výherní výsledky hrát s plným tiketem za 400 Kč. Vyhráváte tehdy, když bude taženo číslo vašeho tiketu nebo číslo vaší internetové sázky. Žádná konkrétní čísla pro tuto hru tedy nevybíráte.

Eurojackpot 1,9 miliardy  

Pro výhru v hlavní hře, kde je k dnešku 24. ledna 1,9 miliardy korun, je však potřeba čísla tipovat. Abyste vyhráli první pořadí, potřebujte správně uhodnout 5+2 šťastná čísla, která vám zaručí pohodlný život bez jediného mráčku starostí na obloze. Výhodou je, že o první pořadí Eurojackpotu se můžete pokusit už s jedním jediným sloupečkem za 60 Kč. V tomhle se Eurojackpot liší od Sportky, kde je pro šanci na výhru Superjackpotu potřeba vsadit plný tiket za 220 Kč.

Ať už si děláte zálusk na luxusní apartmán nebo ještě lépe na miliardový Eurojackpot, je potřeba do hry poslat nějaká čísla. Budou to vaše šťastná čísla, čísla, o kterých se vám zdálo, kombinace dat narození vašich členů rodiny nebo náhodný tip? Ať už to bude jakkoliv, držíme vám palce!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru