«

»

V Eurojackpotu se dnes hraje o více než 1,1 miliardy a ve Sportce padla výhra 40 milionů

Foto: Sazka

Eurojackpot je už zase nad miliardou. Co myslíte padne dnes 25. února, kdy je ve hře přesně 1 113 000 000 Kč? Už minulý pátek se Eurojackpot nesl ve znamení výher, hráč ze Slovenska si ze hry odnesl přes 16 milionů korun. Tak proč by se štěstí nemohlo opakovat?

Z Eurojackpotu už hráče opět bolí za krkem

K dnešku se Eurojackpot výherní výsledky opět vyšplhaly do výšin, ze kterých hráče bolí za krkem. Ve hře je více než miliarda, která by vám mohla splatit všechny vaše dluhy a předplatit složenky na dlouho dopředu. Pokusíte se o ni? Mít miliardu na účtu, to znamená být finančně za vodou! Už minulý pátek se ve hře dařilo. První pořadí, které můžete vyhrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč, sice nikdo neobsadil, z druhého pořadí si však hráč ze Slovenska odnesl krásných 16 milionů korun. Na výherním stupínku stál spolu s dalšími dvěma hráči z Finska.

Slovensku se přitom v tomto měsíci docela daří. Podobnou částku si totiž odnesl další sázkař ze Slovenska už v pátek 11. 2., a to přes 15,8 milionu korun.

Pro zajímavost v minulém roce na tom Češi byli v Eurojackpotu mnohem lépe. 26. února 2021 si hráč odnesl výhru z druhého pořadí 29 413 574 Kč. Tak možná se to dneska zlomí.

Mega výhra ve Sportce

Šťastným dnem pro jednoho sázkaře Sportky byla středa 23. února. Z druhého tahu prvního pořadí si šťastlivec odnesl 40 252 336 Kč. Gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru