«

»

V Eurojackpotu se hraje o 1,2 miliardy korun

Foto: depositphotos

Losování dnes v pátek 24. července

Uplynul pouhý měsíc od chvíle, kdy v Eurojackpotu padla hlavní výhra bez mála 1,2 miliardy korun, která našla svého majitele v Norsku, a už se bude opět hrát o 1,2 miliardy, tedy přesněji řečeno o částku 1 246 000 000 Kč. Losování probíhá právě dnes v pátek 24. 7. 2020, a pokud byste se chtěli stát výherci této obrovitánské sumy peněz právě vy, může vám k tomu kromě pořádné dávky štěstí stačit jen jediný sloupeček Eurojackpotu za 60 korun.

Miliarda ale nemusí být jediným cílem. V Eurojackpotu se hraje o velké peníze i v dalších pořadích. Desítky milionů se dají běžně vyhrát za druhé místo a jednotky milionů za místo třetí. Dobrým příkladem je Čech, který si minulý pátek z Eurojackpotu za 3. pořadí odnesl téměř 2,5 milionu. A nebyl sám. Stejná částka putovala ve stejný den mimo jiné i na Slovensko. Tak ať to vyjde i vám!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru