«

»

V Eurojackpotu se hraje o téměř 2,5 miliardy korun

Foto: depositphotos

Losování tento pátek 27. března

Eurojackpot se po zhruba 2 měsících opět dostal na maximum. Za poslední 2 roky tomu bylo jen 7x. Už zítra, to je v pátek 27. 3. 2020 se v něm totiž hraje o závratné 2 miliardy a 447 milionů korun. Kdo nechce příležitost být na věky za vodou prošvihnout, musí vsadit aspoň 1 sloupec Eurojackpotu nejpozději v den losování do 19:00 hodin.

Rozhodně nedoporučujeme nechat podání tiketu na poslední chvíli. Přestože jste mohli být doposud zvyklí doběhnout na Poštu nebo do trafiky, pokud tedy nehrajete online, pár minut před uzavřením terminálu na aktuální losování, nezapomeňte, že za současného nouzového stavu, na němž se podepsal koronavirus, může být všechno úplně jinak.

V prvé řadě vás čekají mnohé zavřené provozovny Sazky třeba právě na Poštách. A pokud Eurojackpot sázíte jinde, dost možná se setkáte s frontou, pomalejším odbavováním nebo jinou překážkou. Nic proto nezkazíte tím, že si pro jistotu Eurojackpot, pokud ho o necelé 2,5 miliardy korun chcete hrát, vsadíte už dnes.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru