«

»

V Eurojackpotu se hraje o více než 1,6 miliardy korun

Foto: pexels

Vsadíte si na páteční losování?

Minulý pátek trefil v Eurojackpotu jeden z českých sázejících 3. pořadí s výhrou přes 2 miliony korun, když uhodl všech 5 základních čísel. Bude se něco podobného opakovat i tentokrát? Nebo snad někdo vyhraje ještě více? Pakliže hráč uhodne 5+1 číslo, může za 2. pořadí získat třeba 20 milionů. Přesná výše ale záleží nejen na výši banku, ale také na počtu hráčů, kteří trefili stejné pořadí.

To nejlákavější, o co se tento pátek ale v Eurojackpotu hraje, je hlavní výhra, která se vyšplhala na více jak 1,6 miliardy korun. Šťastlivec, který by na ně měl nárok, ale musí správně uhodnout všechna 5+2 čísla. Být miliardářem a navěky za vodou máte možnost už při vsazení 1 sloupce za 60 korun. Plný tiket 6 sloupců včetně doplňkové hry Extra 6, která se hraje jen v ČR, pak stojí rovných 400 Kč. Vsadíte si?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru