«

»

V Eurojackpotu se opět hraje o Cesty kolem světa

Foto: Sazka

O půlmilionové dovolené se bude hrát několik týdnů

S losováním Eurojackpotu se opět losují i výherci Cesty kolem světa v hodnotě půl milionu korun. O Cestu kolem světa se losovalo už v loňském roce v srpnu a září, kdy se rozdalo 50 cest. Do slosování o půlmilionovou dovolenou vám stačí pouze vsadit tiket Eurojackpotu, na kterém naleznete speciální kód, který vás ihned zařadí do slosování.

Tato doplňková hra se začíná losovat tehdy, když limit ve fondu o Cesty kolem světa dovrší 20 milionů korun. Do tohoto fondu se spoří peníze z kurzového rozdílu eura mezi třiceti korunami a kurzem v den slosování. Poté se zhruba 7 týdnů losuje několik výherců. O cesty za 500 000 Kč se hraje tak dlouho, dokud se částka ve fondu nesníží o 12 milionů korun.

Nezapomeňte také, že v Eurojackpotu se aktuálně hraje o více než 2,2 miliardy korun, které by se hodily nejen jako pěkné kapesné na dovolenou.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru