«

»

V Eurojackpotu vyhrál přes 1,5 milionu ale výhrou svůj život ovlivnit nenechá

Foto: youtube

V únoru, konkrétně 4. 2. 2022 si nejmenovaný Čech vsadil Eurojackpot na poště. To však ještě netušil, že mu právě toto slosování zúročí jeho třicetileté pravidelné sázení. Dosud měl štěstí jen na menší výhry, ale toto slosování se mu podařilo trefit třetí pořadí a s ním 1 569 760 Kč.

Slosování, ve kterém měli milionové štěstí rovnou dva Češi

Čech, který své výherní výsledky Eurojackpotu trefil v pátek 4. února nebyl jediným, kdo se tehdy postavil na příčku třetího výherního pořadí. Stejnou sumu, tedy přes 1,5 milionu korun, si odnesli i hráči z Finska (2x), Maďarska (1x), Polska (1x), Itálie (1x), Estonska (1x) a Německa (3x). Jiný Čech měl ten den o trochu větší štěstí, když se svými čísly trefil do druhého pořadí. Obvykle to znamená i výhru v desítkách milionů, ale teď se na druhé pořadí postavilo spoustu jiných hráčů. Z druhého pořadí si tedy Čech odnesl tentokrát „jen” 4,9 milionu korun. O krásnou výhru se dělil s hráči z Německa, Maďarska a Polska.

Výhru použije na splacení dluhů

Na rozdíl od jiných, především amerických států hráči v Česku mohou zůstat v klidu, protože jejich anonymitu Sazka zachovává v první řadě. I proto se o sázkaři, kterému na bankovním účtu přistálo přes 1,5 milionu korun (částka se ještě danila 15% daní), nedozvíme více než to, že svou výhru hodlá použít na splacení dluhů. Má prý pár splátek, které zatěžují jeho finanční rozpočet, a proto bude úlevné se jich zbavit. Jinak ale na svém životě nic měnit nehodlá. Výhru ale samozřejmě oslaví se svou manželkou a třemi dětmi. Sázet bude dál a slibuje, že pokud by se do vyšší výhry v Eurojackpotu někdy trefil ještě jednou, určitě se s výhrou rozšoupne o něco víc.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru