«

»

V Euromilionech vyhrál přes 12 milionů korun

Foto: national-lottery.co.uk

Díky výhře v loterii už nemusí trávit v práci tolik hodin denně

Allan (48) je otec 5 dětí, a tak se musí od rána do večera pořádně ohánět, aby svou rodinu uživil. Jako živnostník si Allan sám určuje, jak dlouho v práci bude a kolik si každý den vydělá peněz. S tak početnou rodinou byl ale nucen být ve své práci 10 hodin denně.

Jednoho dne si ale Allan vsadil tiket britské loterie Euromiliony, v níž poté vyhrál v přepočtu více než 12 milionů korun. Po vyplnění a vsazení sázenky vložil tiket do kapsy a v mžiku na něj zapomněl. Až doma u večeře si na něj vzpomněl, a tak si hned zkontroloval čísla na tiketu s těmi vylosovanými. V tu chvíli se dozvěděl, že vyhrál. Za výhru si muž se svou rodinou nekoupí nový dům ani auto. Chtějí totiž žít tak jako dosud, ale s tou změnou, že Allan už nebude trávit tolik času v práci, ale se svou rodinou.

2.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru