«

»

V jedenašedesáti letech milionářkou

Foto: pexels

Výherní čísla složila z dat narození své matky a manžela

Jedenašedesátiletá Američanka Joyce Wallace pocházející ze státu Savannah zažila snad ty nejlepší narozeniny v jejím životě. V loterii Powerball totiž vyhrála 100 000 dolarů (v přepočtu cca 2,3 milionu korun).

Joyce si tiket vsadila pomocí mobilního telefonu. Kromě zaškrtávání čísel, jež si vybrala z dat narození své matky a manžela, zaškrtla i jednu z doplňkových her, která poté její výhru vynásobila dvěma. Když následně zkontrolovala svá čísla z tiketů s těmi vylosovanými, nevěřila svým očím. Nemohla uvěřit, že skutečně vyhrála, byla velmi překvapená a šťastná.

Výherkyně při vyzvedávání výhry v sídle loterie prozradila jejím pracovníkům, co chce s tolika penězi dělat. V první řadě prý nechá zrenovovat dům, který nedávno koupila se svým manželem.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru