«

»

V jediný den stihl výhru v loterii a rande

Foto: pixabay

Když se chce, dá se toho stihnout opravdu hodně. Někdy k tomu však potřebujete nejen správný time management, nýbrž také pořádnou fůru štěstí. Luke Ashman měl v předposlední dubnový den obojí. V jediný den stihl rande se svou krásnou přítelkyní i výhru v loterii. V losu setřel 250 tisíc liber (7,4 milionu korun). Co vás zbaví nervozity z rande lépe než atraktivní výhra ve Sportce?

Trpělivost výhru přináší…

Sázení Sportky a jiných loterií vyžaduje spoustu trpělivosti. Někdo sází celý život a žádná větší výhra ho nepotká. Také sekuriťák Luke (22) by si mohl nevýherními losy naplnit vanu. Přesto však v sázení nepolevoval, naopak to patřilo k jeho rituálům. A hle… štěstí se na něj usmálo tento rok. Jako teprve dvaadvacetiletý má na kontě více než 7 milionů korun. Výherní výsledky Sportky mohou boháče udělat i z vás. I příběh Luka je důkazem toho, že výhra v loterii si dobu nevybírá. Jak Luke loterijní společnosti prozradil, pomohla mu výhra v loterii odbourat nervozitu z rande, na které se pečlivě připravoval. Zároveň mu však naplnila hlavu miliony, a proto bylo těžké soustředit se na romantický večer ve dvou. Tak snad to Luke na svou partnerku hned nevybalil. Výhra v loterii mu sice mohla přičíst body, ale opravdovou lásku nezaručí. Proto si myslíme, že by bylo lepší na prvním rande výhru nezmiňovat.

Velká výhra si žádá velkou oslavu

Kdyby vás potkala výhra ve Sportce, určitě ji zapijete něčím dobrým. Také Luke plánuje oslavy. Oslavu výhry v loterii může prakticky spojit se svými a tátovými narozeninami… tady to vypadá na opravdu velkou oslavu. Aby ne, koneckonců finance na to jsou! Díky výhře v loterii si Luke může k narozeninám koupit vysněný Ford Mustag, tedy vůz, o kterém si kluci v jeho věku mohou nechat jenom zdát.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru