«

»

V květnu si Eurojackpot pohrával s krevním tlakem sázkařů

Foto: pixabay

Květnový Eurojackpot sázkařům opravdu drásal nervy. Většině z nich jeho aktuální výsledky nedaly spát. A není se čemu divit, vždyť celý květen se nesl ve znamení miliard. V květnu se Eurojackpot losoval tradičně 4x. Nejvyšší výhrou byla ta ve výši 2,29 miliardy korun, kterou si šťastnými čísly podmanil sázkař z Německa.

První tři květnová slosování se Čechům v Eurojackpotu příliš nedařilo

I přesto, že milionové výhry v Eurojackpotu padaly už během prvních týdnů, Češi miliony na účtu nevítali. 7. května se Eurojackpot vyšplhal nad 1,2 miliardy korun. Nejvyšší výhrou však byla ta ve výši 3,8 milionu korun. Výhru z druhého pořadí si rozdělili hráči z Německa (13x), Maďarska (2x) a Estonska (1x). Češi se v tento den umístili až na 4. výherním pořadí. Tři z nich si odnesli výhru přes 72 tisíc korun.

Protože Eurojackpot výherní výsledky 7. května nikdo nesestřelil, mohli hráči žhavit šťastná čísla 14. května, kdy bylo ve hře více než 1,6 miliardy korun. Je škoda, že se Češi neumístili na druhém výherním pořadí, protože ten den se hráčům rozdávalo přes 7,6 milionu korun. Výhru si rozdělili hráči z Finska (2x), Německa (6x) a Chorvatska (1x). Češi excelovali až na 4. výherním pořadí, ze kterého si jeden hráč odnesl přes 123 tisíc korun. Výhry padaly i v doplňkové hře Extra 6, ze které si dva hráči odnesli 200 tisíc korun.

21. května byly ve hře 2 miliardy a 70 milionů korun. Eurojackpot však ani tehdy nepadl. Krásnou výhru 12,9 milionu korun z druhého výherního pořadí si rozdělili hráči z Finska, Maďarska, Polska, Španělska a Německa. Čtyři čeští sázkaři brali přes 88 tisíc korun ze čtvrtého výherního pořadí.

Den, kdy padl Eurojackpot

Do června vstoupil Eurojackpot o poznání chudší. Poslední květnové slosování 28. 5.  totiž Němec vybral z eurojackpotové kasičky 2,29 miliardy korun. Tentokrát se dařilo i Čechům. Jeden si odnesl výhru druhého výherního pořadí – více než 69 milionů korun. Oslavovali i vítězové doplňkové hry Extra 6, ve které padlo první pořadí a s ním i 2 miliony korun (1x). Čtyři sázkaři se dále spokojili s výhrou 200 tisíc korun za druhé výherní pořadí hry Extra 6.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru