«

»

V lednu šlo hráčům ve Sportce o vysoký bonus, nikdo jej však netrefil a ten se proměnil ve hru Stokrát milion

Foto: 777cz.eu

Do lednového slosování vstupovala Sportka se Superjackpotem 184 milionů korun (z toho bonus byl přes 117 milionů). S lednem se Sportka loučila se Superjackpotem 80 milionů (z toho bonus byl jen přes 51 milionů). Hranice bonusu totiž přesáhla 150 milionů, což odstartovalo doplňkovou hru STOKRÁT MILION. Sportka se v lednu losovala celkem 13x, z toho jednou se hrálo o prémii.

Na začátku ledna padla výhra přes 70 milionů

Nový rok (1. 1. 2023) začal ve Sportce jen lehkými výhrami. Radovat se mohl například hráč, kterému se podařilo trefit druhý tah druhého pořadí a s ním rovný milion korun. O něco lépe na tom byl jiný sázkař ve středu 4. ledna, který si z prvního pořadí Šance odnesl lehce přes 2 miliony korun. V pátek 6. ledna, tedy na Tři krále se ve Sportce hrálo o celkem tři Škody Karoq. Zároveň padla výhra druhého tahu prvního pořadí 70 919 193 Kč. Jako výherní se ukázala být čísla 2, 12, 16, 18, 28 a 44. Další větší výhry na sebe nenechaly dlouho čekat. Další první pořadí se podařilo rovnou dvěma hráčům, a to ve středu 11. ledna, kdy trefili první tah prvního pořadí a s ním každý přes 13 milionů.

Celý leden byl ve hře obří bonus

V den smůly – v pátek 13. ledna se žádné větší výhry nekonaly. Tou největší byl rovný milion z prvního tahu druhého pořadí. Ve středu 18. ledna hráč trefil první pořadí Šance a s ním přes 2,6 milionu korun. Jednalo se už o druhou výhru prvního pořadí Šance v tomto roce. V pátek 20. ledna byl nejvyšší výhrou rovný milion z prvního tahu druhého pořadí. V neděli 22. ledna padl milion pro změnu v druhém tahu druhého pořadí. Středa 25. ledna se ukázala být perfektním dnem pro třetí výhru prvního pořadí doplňkové hry Šance. Hráč trefil přes 1,5 milionu korun. V neděli 29. ledna se žádné výhry nad jeden milion nekonaly. Přitom šlo o Superjackpot přes 176 milionů, v němž figuroval bonus ve výši 150 milionů. Protože ale nikdo z hráčů 6 čísel pro první pořadí a sedmé číslo, jímž je poslední číslo Šance, netrefil, už ve středu 1. února se hrála doplňková hra Stokrát milion a bonus spadl na 50 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru