«

»

V loterii lze vyhrát také dům v návěsu kamionu!

Foto: pixabay

Sázíte Eurojackpot, abyste si z případné výhry pořídili bydlení? A co tak v loterii vyhrát rovnou to bydlení? Mladý anglický pár jedno netradiční bydlení v loterii nabízí. Za jediný tiket v hodnotě 600 Kč může být vaše! Snad nebude vadit, že budete bydlet v návěsu kamionu.

Návěs kamionu předělali na bydlení pro sebe

Je vidět, že z mladého anglického páru Marcuse Williamse a Helen Amblerové z Riponu nerozhodnost jenom čiší. Jak jinak byste vysvětlili jejich dlouhodobé úsilí, které vynaložili při proměně návěsu kamionu, který se ve finále rozhodli prodat?

Mladý pár z Anglie se úplně původně nadchnul pro přestavbu dodávky, se kterou by společně procestovali svět. Jenže co se nestalo. Naskytla se jim možnost takto proměnit ne dodávku, nýbrž rovnou návěs kamionu. A ačkoliv byla přestavba nákladná a výherní výsledky Eurojackpotu ani jiné loterie v nedohlednu, do přestavby se pustili. To hlavně z důvodu většího prostoru, který se v návěsu nabízel.

Přestavba kamionu jim sebrala spoustu času a pořádně provětrala jejich peněženky. Jak sami uvedli, celý projekt je stál v přepočtu přes 1,65 milionu korun. Tady by určitě pomohla finanční injekce Eurojackpotu nebo jiné loterie. Hotovým výsledkem se pár nějakou dobu chlubil na internetu a pak přišlo nečekané rozhodnutí – rozhodli se obytný návěs kamionu prodat. Protože se však jedná o netradiční bydlení, na tradiční prodej rovnou zapomeňte.

Obytný návěs bude na prodej formou loterie

Nejen v Eurojackpotu, nýbrž i v dalších loteriích lze vyhrát především velký balík peněz. Existují však i netradiční loterie, například o slaninu, pivo či obytný návěs. Marcus i Helen se shodli na tom, že svůj domeček v návěsu prodají formou tiketů do loterie. Mají v plánu pustit do oběhu asi 4000 lístků v přepočtu za 600 Kč jeden. Pouze jeden tiket však bude výherní a vítěz loterie bude moct nejen bydlet v luxusně zařízeném návěsu, nýbrž si svůj domov i kamkoliv odvézt. Pár se pro prodej rozhodl hlavně z toho důvodu, že očekávají příchod potomka. Nejspíš tak potřebují něco většího, a tak se příště možná dočteme o tom, že na luxusní vilu přestavují třeba vysloužilé letadlo! S výhrou v Eurojackpotu je koneckonců možné úplně všechno.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru