«

»

V loterii vyhrál luxusní auto, to však zrušil už pár hodin po jeho vyzvednutí

Foto: pixabay

Dnes už téměř osmadvacetiletý Adam Griffiths z Walesu měl v květnu minulého roku neštěstí ve štěstí a naopak. V nejmenované internetové loterii vyhrál luxusní vůz Mitsubishi Evo IX a jel pro něj 150 kilometrů daleko. Nejspíš mu však nebylo souzeno, protože ho zrušil ani ne 24 hodin po jeho vyzvednutí. Také ve Sportce se kromě peněz hraje o věcné ceny.

Luxusní automobil si užíval jen pár hodin

Vědět, že se u vás výherní výsledky Sportky neohřejí více než pár hodin, tak snad ani nesázíte. Na sázku by se nejspíš vykašlal také mladík Adam Griffiths, kdyby však věděl, co ho čeká. Na začátku všeho ho zaplavila vlna radosti, protože zjistil, že v internetové loterii vyhrál luxusní automobil Mitsubishi Evo IX v hodnotě 700 tisíc korun. To, že pro něj musel jet až 150 kilometrů daleko, to pro něj nebyl žádný problém. Koneckonců kdo by si nezajel pro milionovou výhru ve Sportce?

To však ještě netušil, že ho loterijní štěstí nejen zbytečně zdrží, nýbrž i ohrozí na životě. Po tom, co kvůli nepřiměřeně rychlé jízdě auto naboural a prakticky zrušil, mu z výhry nezbylo nic. A to se trmácel tak daleko a málem přišel o život!

Na konci toho všeho ještě zažil internetovou šikanu

Mladík měl tak dvojité štěstí, nejenže vyhrál v loterii, nýbrž děsivě vypadající nehodu přežil ve zdraví. Ale že měl i smůlu, to popřít nejde. A teď se jen tak na okraj zeptáme, pochlubili byste se výhrou ve Sportce na sociálních sítích, kdyby se například jednalo o menší výhru do milionu? Adam Griffiths tohle udělal a později litoval. Na svém profilu sdílel nejen fotografie z převzetí výhry, ale také fotky z děsivě vypadající nehody. A lidi mu to dali pořádně sežrat. Strhla se taková vlna nadávek, že musel mladý muž svůj profil zrušit, aby internetové šikaně unikl. Tehdy se podivil nad tím, jak nepřejícní lidé dokážou být. Snad kdyby auto zaplatil ze svého a potom boural, byli by k němu milosrdnější, posteskl si.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru