«

»

V loterii vyhráli luxusní sídlo a slavné sousedy

Foto: pixabay

Někdo sází na loterie typu Korunka, jiný se raději poohlédne po netradičních loteriích s charitativním podtextem. Stejně jako Darren Wordon (49), který si koupil los v hodnotě 25 liber do charitativní loterie Prince Charlese. Ta podporuje mladé lidi v nesnázích ve věku od 11 do 30 let. Jak Darren říká, chtěl jen přispět. Ani ve snu by ho nenapadlo, že vyhraje sídlo v hodnotě 2,5 milionu liber (74,5 milionu korun). Teď s rodinou řeší, zda se do sídla přestěhují, nebo jej prodají.

Vyhrát v loterii nové sousedy je zcela běžné

Sídlo v malebném městečku Chippping Norton má neuvěřitelnou atmosféru. Tu dokreslují i jeho slavní sousedé. Darren Wordon může nově sousedit například s manžely Beckhamovými, s Jeremy Clarkson nebo s Davidem Cameronem. Nicméně fakt, že vám výhra v loterii přinese i nové sousedy, není ničím zvláštním. Vždyť s výhrou logicky přichází i stěhování a nové domovy po celém světě! I výherní výsledky Korunky vám mohou přinést podobné zkušenosti. Darren Wordon, který pracuje jako IT konzultant a ve skutečnosti bydlí několik desítek kilometrů od svého nového sídla, teď zvažuje, zda se do honosného domu s rodinou nastěhují, nebo jej prodají. Utáhnout tak velký dům totiž není jen tak.

O výhře ani nepřemýšlel

Výherní výsledky Korunky stále nepřicházejí? Možná na ně až příliš svou myslí tlačíte. Vezměte si příklad z Darrena, který nad výhrou v charitativní loterii prince Charlese ani nepřemýšlel. Chtěl jen pomoct, ostatně lístek do této loterie kupuje pravidelně. Tentokrát se však na něj usmálo štěstí a nyní musí řešit, co s novým domem. Jsou to ale krásné starosti. Ať už se totiž rozhodne jakkoliv, v každém případě mu výhra v loterii začla psát pohádkový příběh. To samé mohou šťastná čísla udělat s vámi!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru