«

»

V neděli padla osmimilionová Šance, šanci na výhru máte už zítra v pátek třináctého!

Foto: pexels

V neděli 8. 8. padaly miliony. Nejenže padl první tah prvního pořadí a hráč z Plzeňského kraje si ze hry odnesl přes 10 milionů korun, nýbrž konečně padla i Šance Sportky, která se stihla vyšplhat na více jak 8,6 milionu korun. Celou sumu si odnesl jediný sázející z Prahy, který vsadil plný tiket včetně doplňkové hry Šance za 220 korun.

Jakou máte šanci vyhrát v Šanci?

V tomto roce je částka 8 613 370 Kč zatím nejvyšší výhrou v doplňkové hře Šance. Před ní se výhra v Šanci v tomto roce vyšplhala nejvýš k částce přes 4,6 milionu korun (25. 4. 2021). V roce 2020 však byla výhra v Šanci ještě vyšší, a to 9 666 510 Kč (29. 3. 2020). Pro zajímavost v roce 2019 bylo nejvyšší výhrou v Šanci 6 252 540 Kč (21. 7. 2019).

To, že si v neděli celé první pořadí Šance odnesl pouze jeden jediný hráč, však není samozřejmostí. Naopak může být rád, že se s nikým o výherní výsledky Sportky nedělil. Vsazené číslo Šance totiž není unikátní a tudíž může mít stejné číslo hned několik sázenek na stejné slosování. K výhře prvního pořadí Šance potřebujete, aby se 6 koncových čísel (zprava od konce) vaší sázenky (nebo internetové sázky) shodovalo s taženými čísly.

Jackpot Šance je nízký, i přesto stojí za to Šanci si vsadit

I přesto, že chvíli potrvá, než se jackpot Šance znovu vrátí na osmimilionovou hranici, neznamená to, že byste měli na doplňkovou hru Šanci zanevřít. Poslední číslo doplňkové hry Šance je totiž klíčem k Superjackpotu Sportky. Bez dvacetikorunového příplatku za doplňkovou hru Šanci si můžete dělat nároky maximálně jen na první pořadí Sportky. Na Bonus si můžete nechat zajít chuť.

O výhru v loterii se můžete pokusit už zítra v pátek třináctého!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru