«

»

V Německu padl Eurojackpot přes 2,5 miliardy, Čech si ze hry odnesl 18 milionů. Dnes se hraje o 238 milionů

Foto: depositphotos

Už jen opravdu málo chybělo, aby se Eurojackpot dotkl svého třímiliardového stropu. To se mu ale nepodařilo, protože v úterý 31. ledna padl. 2 556 687 776 Kč vyhrál sázkař z Německa, který na výherním prvním pořadí stanul sám, a tak se s nikým (kromě státu) nemusí dělit. O druhé pořadí se však přetahovali tři hráči a mezi nimi i Čech, který si ze hry odnesl 18 milionů. Výhercům samozřejmě gratulujeme. Dnes 3. února se hraje o 238 milionů. Je paradoxem, že i nejnižší Eurojackpot výherní výsledky (prvního pořadí) vás mohou doživotně zabezpečit.

Šťastný tiket byl opět vylosován v Německu

Je téměř eurojackpotovou tradicí, že výhry z prvního pořadí této hry převážně putují do Německa. Sem tam se objeví i hráč z jiné země, ale to nic nemění na tom, že Čech se na první příčce naposledy ohřál v roce 2019, kdy si ze hry odnesl 1,4 miliardy korun. Průkopníkem však byl jiný Čech, a to ten, který vyhrál Eurojackpot vůbec poprvé v Česku v roce 2015. Bylo to jen krátce po tom, co hra Eurojackpot v Česku v říjnu 2014 odstartovala. Výherci samozřejmě gratulujeme, ale nejen jemu. Velký důvod k radosti má i Čech, který se postavil na druhé pořadí Eurojackpotu spolu s hráči z Německa a Maďarska a ze hry inkasoval 18 milionů. Tím se postaral o zatím nejvyšší českou eurojackpotovou výhru v letošním roce. Po zdanění, kterému se nevyhnou výherci výher nad milion korun, mu na účtu zbude přes 15 milionů, a to je pořád dost na splnění všech snů.

Také spodní hranice Eurojackpotu vám může zajistit pohádkový život

Smutnit nad tím, že jste Eurojackpot netrefili ani tentokrát, je však zbytečné. I spodní hranice prvního pořadí, o kterou se hraje dnes 3. února (238 milionů), vám totiž může přinést pohádkový život. O výhrách nižších příček ani nemluvě. Třeba doplňková hra Extra 6 vám za první pořadí může vynést až 2 miliony… a to je super eurojackpotové kapesné, no ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru