«

»

V období lockdownu snila o novém bydlení, vsadila si a vyhrála tolik, že si ho teď může hravě dovolit

Foto: depositphotos

Máma osmi dětí Sue Davies (60) z Velké Británie si období koronavirového lockdownu krátila sněním o novém bydlení. Jejich starý dům chátral a už vůbec nevyhovoval jejich nárokům. V té době Sue ani netušila, že snění se co nevidět díky výhře v loterii Thunderball promění v realitu. Srpen patnáctého minulého roku se pro ni a jejího manžela stal osudným. V loterii Thunderball vyhráli hlavní výhru v hodnotě 500 tisíc eur (což je v přepočtu něco přes 13 milionů korun). Nejspíš se asi shodneme na tom, že nové bydlení je věc, na kterou po výhře ve Sportce bude myslet každý ze všeho nejdříve (pokud někdo už nově bydlí, výhru logicky použije na umoření hypotéky).

Výhra v loterii odlehčila nelehkou dobu

Období, ve kterém nám omezuje život koronavirus, není lehké pro nikoho. Těžce ho nesli i manželé Daviesovi z Velké Británie. Méně nabídek práce, omezení kontaktů s rodinou a přáteli… tady vždy pomůže něčím se zaměstnat. Sue Davies koronavirovou krizi snášela po svém. Snila o novém bydlení. Se vším všudy. Živě si představovala, jak by měla její nová ložnice vypadat a jak si zařídí svou kuchyň. Zároveň si naplno uvědomovala, že zůstane jen u snu, protože peněz neměli nazbyt. Pak si ale vsadila v loterii Thunderball a šťastná čísla jí přinesla výhru 500 tisíc eur.

Věříme, že i výherní výsledky Sportky, Eurojackpotu nebo Šťastných 10 přišly v době koronaviru sázkařům vhod.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru