«

»

V pátek 19. 10. se v Eurojackpotu hraje o luxusní Land Rover

Foto a zdroj: Sazka

Automobil jako výhra v Eurojackpotu jen pro české sázkaře

Dnes v pátek 19. října, už po třetí v tomto měsíci, proběhne další slosování evropské loterie Eurojackpot s aktuálním jackpotem 1,975 miliard korun. Čeští sázkaři se nemusí těšit jen na pohádkový jackpot, ale i na jednu věcnou výhru ve hře Mega pátek.

Hra Mega pátek se hraje pouze v České republice a losuje se každý třetí pátek v měsíci. Dříve jste mohli hrát například o byt za 13 milionů korun, dnes jeden ze sázkařů vyhraje luxusní SUV Land Rover v hodnotě 2 milionů korun. Výherce věcné ceny určí náhodně vylosovaný specifický kód, který zároveň slouží jako kód potvrzení o sázce.

Co udělat pro výhru nového SUV?

Pro získání luxusního Land Roveru je nutné si vsadit plný tiket Eurojackpotu (6 sloupců + Extra 6) za 400 korun, a to nejpozději do dnešních 19 hodin. Jestliže se stanete výhercem věcné výhry, je možné si místo SUV nechat vyplatit hotovost v jeho výši, tedy 2 miliony korun.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru