«

»

V pátek 4. prosince trefil sázkař Superjackpot Sportky a vyhrál přes 93 milionů korun

Foto: depositphotos

Neuvěřitelně šťastná čísla přinesl náhodný tip sázkaři z Prahy. Do hry šel tento zatím ještě neznámý šťastlivec s plným náhodně vyplněným tiketem. A vyvázl z ní o 93 milionů bohatší. Trefil nejen šest čísel pro první pořadí, nýbrž i poslední číslo doplňkové hry Šance, čímž získal bonus. 1. pořadí + bonus = Superjackpot Sportky.

Výhra ve Sportce jako dárek pod stromečkem

Poslední dobou bere Sazka Ježíšek přání svých hráčů doslova a je opravdu bohatý. Bohužel jen pro někoho. Není to tak dávno, kdy se jiný sázkař radoval z 60 milionů (neděle 29. listopadu). Přitom už v neděli 15. listopadu jiný hráč z jackpotu Sportky ukrojil přes 37 milionů.  Oproti těmto slosováním teď vypadá Sportka jako chudá příbuzná, ale nebojte se, její jackpot opět poroste. Ten, komu se nechce hrát pouze o pár milionů, může zkusit štěstí v Eurojackpotu, kde se aktuálně hraje o půl miliardy.

Už třetí Superjackpot v tomto roce

Že uhodnout šest čísel + poslední číslo doplňkové hry Šance je náročné a podařit se to může tak jednou za uherský rok? S tím nemůžeme souhlasit, protože letos už je to třetí Superjackpot Sportky. První sestřelil muž z Ústeckého kraje v dubnu a vyhrál 192 milionů korun. Podruhé měla na Superjackpot štěstí studentka studující v zahraničí, která ve Sportce brala výhru v hodnotě 94 milionů. Neznámý muž, který si vsadil v Praze, je letos třetím výhercem Superjackpotu.

Výherci gratulujeme. Než si pro výherní výsledky Sportky přijde, má na to 365 dní, musí se z výhry nejprve oklepat a pořádně si rozmyslet, jak s ní naloží. Ať se rozhodne jakkoliv, čekají ho nejspíš jen příjemné povinnosti – jako dát výpověď v práci, zřídit si více bankovních účtů, zařídit nechutně bohaté Vánoce pro své blízké… do té doby doporučujeme z výherního tiketu nespouštět oči nebo ještě lépe jej zamknout do trezoru a držet u něj stráž.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru