«

»

V pátek opět milion pod stromeček. Pamatujete si, co Sazka k Vánocům nadělovala loni?

Foto: depositphotos

Určitě se i vy nacházíte v plném proudu chystání a předávání dárků vašim blízkým a ani Sazka v tomhle není pozadu. Už tento pátek 18. prosince se opět hraje o jeden milion pod stromeček, kdy majitel šťastného tiketu (šťastné internetové sázky) vyhraje 1 milion korun. Ve hře je pouze ten sázkař, který si na pátek 18. prosince vsadí plný tiket. Koneckonců o Superjackpot Sportky ve výši 19 800 000 korun se s plným tiketem můžete pokusit už zítra. Pokud se vám nechce sázet celý tiket, sázet ho nemusíte. I s jedním sloupečkem se můžete pokusit o první pořadí Sportky, jehož jackpot v prvním i v druhém tahu aktuálně činí 10 300 000 korun.

Jak sportkaři oslavili minulé svátky?

Rok se s rokem sešel a na loňské sváteční výherní výsledky Sportky už si nikdo ani nevzpomene. Dovolte nám tedy zavzpomínat, jak se ve Sportce slavili Vánoce loni. Už 20. 12. 2019 se konalo mimořádné páteční slosování Sportky, kdy se kromě šťastných čísel pro hlavní výhru hledal i jeden adventní milionář. Majitel šťastného tiketu (výherní internetové sázky) vyhrál rovný milion korun.

Ve stejný den si jeden šťastlivec ještě před Vánoci díky Šanci stihl nadělit 1 945 680 korun (uhodl všech 6 čísel zprava odzadu a umístil se na stupínek 1. pořadí Šance).

Mimořádné štědrovečerní slosování Sportky padlo na úterý 24. prosince. Opět byla do hry vsazena vánoční prémie. Tentokrát se hledali tři štědrovečerní milionáři (každý z nich si ze hry odnesl rovný milion korun). Vánoční kouzlo bylo nakloněno i sázkaři, který 24. prosince trefil 1. pořadí doplňkové hry Šance a ze hry si odnesl přes 1 milion a 139 tisíc korun.

Přestože byl jackpot v 1. tahu prvního pořadí 39 800 000 korun vysoko, nikdo ho na Boží hod – 25. prosince nesrazil. Proto Sportka do nového roku 2020 vstupovala s jackpotem 44 900 000 korun (1. tah 1. pořadí)

Ti sázkaři, kteří se řídili heslem jak na Nový rok, tak po celý rok, si vsadili i ve středu 1. 1. 2020. Tak nějak doufali, že úplně první slosování Sportky roku 2020 by mohlo přinést štěstí. Výhry však nebyly nic moc, ale dvacet výherců mohlo ze hry odjet na novoroční prémii – na elektrokole.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru