«

»

V pátek padl Eurojackpot a ve Sportce více než pětimilionová Šance

Foto: depositphotos

Do nového roku vstoupil Eurojackpot s částkou 599 000 000 Kč. Netrvalo dlouho a jackpot se brzy přehoupl nad jednu miliardu. Ta padla v pátek 21. ledna. Bohužel Češi u rozdávání milionů z prvního pořadí zase chyběli. Ze sumy přes 584 milionů pro každého se mohli těšit sázkaři z Litvy a Německa.

I Češi urvali pár výher

Ani Češi však neodcházeli s prázdnou. Výherní výsledky Eurojackpotu se ten den nesly ve znamení hry o obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun. Ze třetího výherního pořadí si pak jeden šťastlivec z Česka odnesl přes 2,8 milionu korun. Bohužel v obou případech budou muset své výhry zdanit.

Víte, že v minulém roce jedna z vyšších českých výher v Eurojackpotu padla už 15. ledna? Tehdy si sázkař z druhého výherního pořadí odnesl přes 30 milionů korun. Nejvyšší výhrou však byla ta ve výši přes 69 milionů z 28. května minulého roku. Tak uvidíme, zda někdo letos tuto částku překoná.

Ve Sportce padla více než pětimilionová Šance

Také páteční Sportka se zúročila těm sázkařům, kteří do hry poslali svá šťastná čísla. 21. ledna padlo první pořadí Šance a s ním 5 677 110 Kč, které si ze hry odnesl jeden jediný hráč, gratulujeme!

Konkrétně pro výhru v Šanci žádná vlastní čísla netipujete. Jde o šestimístné číslo podané sázenky, které vy nijak neovlivníte. Doplňkovou hru Šanci nemůžete hrát samostatně, nýbrž minimálně s jedním sloupečkem Sportky. Výhry v Šanci jsou kromě prvního pořadí pevně dané. Abyste se mohli radovat z výhry prvního pořadí, musí se s vylosovanými čísly Šance shodovat až 6 čísel vaší sázenky (internetové sázky), a to zprava od konce.

Doplňková hra Šance je klíčová také pro Superjackpot, který můžete trefit pouze v případě vsazeného plného tiketu včetně Šance.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru