«

»

V pátek padl Eurojackpot. Dnes se v něm hraje o 243 milionů a luxusní apartmán v Rakousku

Foto: Sazka

Rozbalování dárků v Eurojackpotu se konalo mnohem dříve, než se předpokládalo. Eurojackpot, který se k pátečnímu slosování 9. prosince přehoupl přes hranici 1,8 miliardy korun, padl a výhra zamířila do Maďarska. Jeden sázkař (pokud se nejedná o skupinovou sázku) má tedy o bohatého Ježíška už postaráno. Výherci gratulujeme. Dnes 13. prosince se hraje o 243 milionů a také už potřetí v řadě o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. Pro výhru jackpotu stačí tipnout 5+2 šťastná čísla. Pro výhru prémie je pak potřeba mít vsazený plný tiket Eurojackpotu a jeho číselná kombinace (nebo číslo internetové sázky) musí být taženo. Jak jednoduché!

Přes 1,8 miliardy korun zamířilo do Maďarska

V poslední době Eurojackpot výherní výsledky rostly až ke svému stropu, a proto není divu, že sázkaři trochu čekali, že páteční Eurojackpot ještě vydrží. Taková eurojackpotová horečka o Vánocích totiž také není k zahození. Eurojackpot ale v pátek 9. prosince padl a v kasičce měl přes 1,8 miliardy korun. Výhra připadla na jediný tiket a zamířila do Maďarska. Pořád se však ještě může jednat o skupinovou sázku a výhra se může tedy dělit. Ať tak nebo tak, výherci/výhercům gratulujeme. Ten den ještě dalších 18 milionů z druhého výherního pořadí putovalo do Maďarska (2x) a do Finska (1x). Přes pět milionů ze třetího pořadí si ze hry odnesli hráči ze Slovenska (1x), Německa (4x) a Finska (1x).

Už třetí hra o luxusní apartmán v Rakousku

Dnes 13. prosince je v kasičce Eurojackpotu 243 milionů korun a pro Čechy jedna prémie v podobě luxusního apartmánu v hodnotě 15 milionů. Je to už třetí stejná prémie v řadě. O apartmán v Rakousku se hrálo už v úterky 15. listopadu a 29. listopadu. Do konce roku Sazka v rámci Eurojackpotu slibuje ještě jednu silvestrovskou prémii, o kterou se bude hrát v pátek 30. prosince.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru