«

»

V pátek padl rekordní Eurojackpot 2 942 400 000 Kč a dnes se hraje o luxusní apartmán v Chorvatsku za 15 milionů!

Foto: Sazka

Rekord v Eurojackpotu pokořil sázkař z Dánska, který z eurojackpotové kasy v pátek 22. 7. vybral přesně 2 942 400 000 Kč. Od změny pravidel a navýšení jackpotu padla taková výhra vůbec poprvé. Dnes, to je v úterý 26. 7., se hraje o 245 milionů korun a Češi se mohou pokusit o prémii Eurojackpotu, kterou je pro dnešek luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun.

Rekordní Eurojackpot putoval do Dánska

Zatímco poslední výhra byla vysoká přes 2,7 miliardy, ta aktuální šla ještě výše. Eurojackpot výherní výsledky dosáhly v pátek 22. července výšky přes 2,9 miliardy korun. Celou tuto sumu vyhrál jediný tiket vsazený v Dánsku. To, zda se jednalo o jednoho šťastlivce, nebo šlo o skupinovou sázku, se nejspíš nedozvíme, ale i tak gratulujeme! Šťastná se ukázala být čísla 1, 11, 17, 19, 33, 3 a 7. Je jasné, že si na tento jackpot brousila zuby také řada českých sázkařů, ti měli ale pro tentokrát smůlu. Češi se umístili až na čtvrtém výherním pořadí.

Eurojackpotové výhry nesouvisí pouze s prvním pořadím

Někdo může být pochopitelně smutný z toho, že výhra v Eurojackpotu zase nevyšla. Ale co není, může být. Už dnes 26. 7. se v Eurojackpotu hraje také o luxusní apartmán v Chorvatsku, který může být váš, když vsadíte plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč. V pátek padly krásné výhry i na druhém pořadí, ze kterého si řada výherců (z Německa 6x, z Norska 1x a Maďarska 1x) odnesla výhru přes 73 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru