«

»

V pátek se hraje o 2,3 miliardy a v neděli o 233 milionů!

Foto: Sazka

Padnou hlavní výhry Eurojackpotu anebo Sportky právě teď?

Až k maximu sahající aktuální jackpot ve výši 2 miliardy a 325 milionů korun Eurojackpot výsledky ani v posledním losování žádnému sázejícímu z 18 zapojeným zemí nenadělily. Stane se tak snad tento pátek 8. června? Kdyby k tomu mělo dojít, pak by šťastnému hráči stačil 1 vsazený sloupeček za 60 korun, v němž by uhodl všech 5 + 2 čísla, což je pravděpodobnost zhruba 1x z 95 milionů případů.

Téměř maximálně možný je také Superjackpot Sportky, ve kterém se tuto neděli 10. června hraje o 233 milionů a 100 tisíc korun. Oproti předchozí evropské loterii je rozdíl v tom, že chcete-li se stát jeho šťastným majitelem, pak vám nestačí vsadit si jen 1 sloupec, nýbrž plný tiket 10 sloupců plus ještě doplňkovou hru Šance, to vše za 220 korun. K tomu musíte trefit všech 6 čísel bez dodatkového a navíc ještě poslední číslo z Šance.

Pravděpodobnost vyhrát Superjackpot Sportky je 1x ze 140 milionů sloupečků. Jenže se losují 2 tahy a navíc nehrajete jen s jedním sloupcem, ale s deseti na plném tiketu. Pravděpodobnost je vzhledem k těmto skutečnostem 20x vyšší, tedy přibližně 1x ze 7 milionů sloupců. A že to uhodnout možné je, přesvědčily Sportka výsledky své sázející už mnohokrát.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru