«

»

V pátek se v Eurojackpotu hraje kromě 251 milionů také o silvestrovskou prémii – LUXUSNÍ BYT V PRAZE

Foto: Sazka

Závidíte výherci z 19. prosince, který trefil Superjackpot Sportky přes 250 milionů korun? O tu samou částku se můžete pokusit už zítra 31. prosince, tedy v letos posledním slosování Eurojackpotu. Kromě 251 milionů se zítra v Eurojackpotu hraje také o luxusní byt v Praze v hodnotě 15 milionů korun!

Kouzlo úplně posledního slosování v tomto roce

I sázkař, který se o výherní výsledky Eurojackpotu pravidelně nesnaží, může pocítit příležitost a kouzlo úplně posledního slosování Eurojackpotu v tomto roce. Aby ne, vždyť díky obětovaným čtyřem stovkám může vyhrát silvestrovskou prémii, kterou je letos, stějně jako byl loni, luxusní byt v Praze v hodnotě 15 milionů korun.

I když je Eurojackpot úplně na spodní hranici, rovná se mega výhře ve Sportce, která padla nedávno a je pravda, že  leckdo by se s minimálním Eurojackpotem spokojil.

Velkou výhru ve Sportce vyhrál sázkař, který vsadil přes internet

Přemýšlíte někdy nad tím, jak byste utajili výhru ve Sportce podobně velkou té, která se udála v neděli 19. prosince? Kdybyste měli obavy z odhalení a nechtělo by se vám jít do sídla Sazky ohledně vyzvednutí výhry, vsaďte si po internetu. Své o tom ví opravdový výherce více než 250 milionů korun z neděle 19. prosince. Odkud asi je, to se nedozvíme. Protože si vsadil na internetu, je ve hře pro ostatní úplně inkognito. Tisková mluvčí Sazky Veronika Diamantová v tiskové zprávě uvádí jen to, že se jedná o pravidelného hráče, který vsadil plný tiket náhodných čísel a výhru si pojistil hned na 12 slosování dopředu.

Vzhledem k tomu, že si výherce vsadil online, byla mu částka automaticky hned po slosování přepsána na bankovní účet, odkud si ji bude muset převést na svůj bankovní účet (do sídla Sazky kvůli velkým milionům tedy nemusí). To je ale velmi milá povinnost, co říkáte?

Hráči k náhodnému výběru výherních čísel 6, 13, 14, 15, 30, 48 a 1 ještě jednou gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru