«

»

V pátek se ve Sportce hraje o čarodějnickou prémii 1 milion Kč

Foto: Sazka

V pátek 30. dubna se ve Sportce kromě milionového jackpotu hraje také o čarodějnickou prémii 1 milion korun. Už vás někdy napadlo si pro miliony zaletět na koštěti? V pátek můžete. Magická filipojakubská noc vám může proměnit vaše šťastná čísla ve výherní. Ne vždy ale potřebujete čáry, někdy postačí mít zkrátka šťastnou ruku. Stejně jako výherci páteční a nedělní Sportky, kteří trefili její první pořadí.

Dvakrát po sobě padlo první pořadí!

Poslední slosování Sportky patří mezi ta šťastnější. Dvakrát po sobě totiž padlo první pořadí Sportky. Páteční i nedělní výherce prvního pořadí může jásat nad tím, že se mu podařilo trefit všech 6 čísel potřebných pro první pořadí. Páteční výherce má však radost o pár desítek milionů větší. V pátek 23. dubna totiž vybral z prvního tahu prvního pořadí jackpot ve výši 28 548 968 Kč. Klíčem k tak velkému bohatství byla čísla 17, 23, 31, 42, 44 a 47. Pro nedělního výherce je tak trochu paradox, že se trefil do prvního tahu prvního pořadí hned další slosování, kdy jeho jackpot ve srovnání s předchozím slosováním zel prázdnotou. V neděli 25. dubna mu čísla 8, 12, 26, 41, 48 a 49 vynesla 2 292 924 Kč. Ani takové výherní výsledky Sportky však na chodníku nenajdete. Důvod k radosti je proto i tady velký! Nějaké to postesknutí však určitě bude. V neděli 25. dubna padlo i první pořadí doplňkové hry Šance. Jediný výherce si ze hry odnesl 4 668 010 Kč.

Čarodějnická prémie

Říká se, že noc z 30. dubna na 1. května je plná síly a magie. Tuto energii můžete použít při vyplňování tiketu Sportky, jehož číslo (nebo číslo internetové sázky) vám může v pátek 30. dubna přinést čarodějnickou prémii 1 milion. Podmínkou hry o 1 milion korun je jako vždy plný tiket. Zítra – ve středu 28. dubna se ve Sportce hraje o krásných 28 300 000 Kč.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru