«

»

V pátek vám šťastné číslo tiketu Sportky zaparkuje Škodu Kodiaq do vaší garáže

Foto: Sazka

Už tento pátek 5. března mohou sázkaři líbat a k hrudi pevně tisknout svůj vsazený tiket Sportky (nebo mobilní telefon s číslem internetové sázky) v naději, že z něho vymáčknou luxusní Škodu Kodiaq. Jednomu z nich se skutečně podaří ze hry odjet v luxusním voze v hodnotě 800 tisíc korun. Zatímco o tuto cenu se nemusíte s nikým dělit, na příčkách jednotlivých výherních pořadí hlavní hry Sportky může být těsno. Tím chceme říct, že peněz v jackpotu Sportky je dost pro všechny. Ve středečním slosování Sportky se hraje o 32 milionů korun. Nejatraktivnější je II. tah prvního pořadí, kde je 16,6 milionů korun.

Někdo si možná od Sportky odskočil k Eurojackpotu

Zatímco páteční (26. 2.) a nedělní (28. 2.) Sportka nebyla, co se výher týče, ničím výjimečná, v pátečním Eurojackpotu se dařilo. Výherci, jemuž páteční výherní výsledky Eurojackpotu vynesly téměř 30 milionů, gratulujeme! Po dlouhé době se na stupínek druhého výherního pořadí Eurojackpotu postavil také Čech. Radostí nad vylosovanými čísly skákal i výherce 3. výherního pořadí, který si ze hry odnesl 2,5 milionu korun. Ten den se poštěstilo i dalšímu hráči, který v rámci doplňkové hry Český pátek ze hry odjel v Land Roveru (tedy pokud si místo vozu nevzal raději finanční obnos).

Automobil můžete vyhrát i ve Sportce

Plánujete koupi vozu? Odložte ji na sobotní dopoledne. To už totiž budete stoprocentně vědět, zda jste vyhráli, nebo nevyhráli Škodu Kodiaq. Potom se můžete zařídit podle svého. Buď si necháte vůz, nebo shrábnete 800 tisíc korun… mimochodem necháváte se někdy unést představami, jaké by to bylo vyhrát ve Sportce? Blíže výhře budete jedině se vsazeným tiketem. Abyste mohli soutěžit o Škodu Kodiaq, budete muset vyplnit všech deset sloupečků a zaplatit Šanci k tomu. S výběrem čísel vám může pomoct náhodný tip.

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Ivan

  Jak zjistím výhru automobilu ve sportce??

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   v menu této stránky pod SPORTKA výsledky, případně vedle nich v ARCHIV TAŽENÝCH ČÍSEL.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru