«

»

V peněžence nosila 840 milionů korun, ale nevěděla o tom

Foto: pixabay

Nikdy, opravdu nikdy nikomu netvrďte, že v peněžence nemáte ani korunu, pokud v ní máte alespoň vsazený tiket Sportky nebo jiné loterie. Mohli byste totiž kecat. V onom tiketu se může ukrývat bohatství, o kterém pravidelně sníte. Své o tom ví Němka, která výherní tiket loterie Lotto na 33 milionů eur nosila v peněžence dlouhé týdny, než se rozhodla jej zkontrolovat.

Z toho, jak lehkovážně s výhrou nakládala, ji jímá závrať

Mít v peněžence téměř miliardu a nevědět o tom, je bizarnost. I takové věci se však v loterijním světě dějí. No jen si představte, že si stěžujete na nedostatek peněz nebo že stále trpíte šéfa, přitom máte bohaté Sportka výherní výsledky dávno v kapse. Podobnou situaci nedávno zažila pětačtyřicetiletá sázkařka z Německa, která se o své výhře v Lottu dozvěděla až o několik týdnů později. Sázkařka se loterijní společnosti svěřila s tím, že si jen matně vybavuje, kde všude s výherním tiketem byla a jak lehkovážně s peněženkou, ve které má obvykle jen nízký obnos peněz, zacházela. Při pomyšlení na to, že mohla peněženku ztratit nebo z ní tiket vytratit, ji jímá hrůza. Naštěstí vše dobře dopadlo a ani výhra jí nepropadla. Žena vyhrála už 6. června tohoto roku, když správně uhodla šest losovaných čísel a jedno superčíslo. Za vsazený tiket zaplatila 2,40 eura.

Šťastná čísla padají, tikety se ztrácejí

Případ Němky, která se k pohádkové výhře nakonec dostala, je však jeden z mnoha. Je důkazem toho, že ani výhra ve Sportce ještě nemusí znamenat bohatství a život ve vatě. K vyzvednutí výhry je potřeba udělat konkrétní kroky, například se dostavit do sídla společnosti s výherním tiketem v ruce. Když výherní tiket nemáte, jste v kaši! Prevencí ztráty výherního tiketu může být online sázka.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru