«

»

V průběhu pěti let vyhrála Američanka v loterii hned 3x

Foto: pixabay

Tři šťastné trefy do Korunky za pět let? Tak to se poštěstí jen málokomu. Někomu ale ano. Američanka, která si nepřála být jmenována, už má reakce na milionovou výhru v loterii za poslední léta hezky natrénované. V MarryLand Lottery nedávno v losu setřela výhru 100 tisíc dolarů (zhruba 2,4 milionu korun). Nestalo se jí to ale poprvé… ani podruhé…, nýbrž už potřetí v průběhu posledních pěti let!

Může výhra v loterii zevšednět?

Možná se následující otázka bude zdát docela hloupá těm, kteří dosud marně čekají na výherní výsledky Korunky. Přece ji ale položíme: co myslíte, může výhra v loterii zevšednět? V případě šťastné Američanky nejspíš ano. To, co se v Korunce leckomu nepodaří za život, se jí v amerických loteriích, konkrétně v losech, podařilo už třikrát. Američanka, která si nepřála odkrývat svou anonymitu, má neuvěřitelné štěstí. Spolu s manželem pravidelně kupují losy a také sledují loterijní weby, aby zjistili, v jakých losech dlouho nepadl jackpot. Podle jejich předpokladů mají právě v takových loteriích šanci vyhrát. Tato netradiční taktika se jim nejspíš vyplácí, soudě podle toho, že výhru v loterii za posledních pět let vybrali celkem třikrát. Pokaždé se přitom jednalo o podobnou částku, a to v přepočtu přes dva miliony korun.

Výhry dětem ukládají na spořící účty

Výhra v Korunce, a hlavně ta milionová, má potenciál naplnit jakýkoliv spořící účet. Když ale nepřichází, nezbývá, než ho plnit svépomocí. Takové starosti však nemá ona Američanka, která dětem naspořila právě z výher v loterii. Úžasná to žena! A vzhledem k tomu, že s manželem nepřestali kupovat losy ani po dvou výhrách, je jasné, že ani teď po třetí výhře si s nimi nedají pokoj. Tak třeba to vyjde i napočtvrté!

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru