«

»

V říjnovém Eurojackpotu padala první pořadí

Foto: Sazka

Říjnový Eurojackpot se nesl ve znamení velkých výher, bohužel pro České sázkaře putoval největší balík peněz do zahraničí. Štěstí však bylo blízko, během října se zastavilo na Slovensku i v Polsku. Eurojackpot se v říjnu losoval 5x, z toho jednou se v rámci Českého pátku hrálo o  luxusní obytný vůz.

Hned první říjnové slosování českým sázkařům pršely miliony

Říjen začal v Eurojackpotu ve znamení doplňkové hry Český pátek, a proto byly výherní výsledky Eurojackpotu z 1. října o jeden luxusní obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun bohatší. Kromě této výhry se český sázkař trefil také do prvního pořadí hry Extra 6, ze které si domů odnesl přesně 2 miliony korun.

Slavil i Čech na čtvrtém výherním pořadí, ze kterého si odnesl přes 119 tisíc korun. Nejvyšší výhrou tohoto dne bylo 7,7 milionu korun. Tuto částku si ze hry odnesli hráči z Finska, Švédska, Norska a Německa (3x).

Druhé říjnové slosování 8. října eurojackpotové štěstí kroužilo téměř nad Českem, nakonec se mimo jiné zastavilo také na Slovensku. Hráč ze Slovenska si z druhého výherního pořadí odnesl přes 16,8 milionu korun. Kromě Slovenska nad milionovou výhrou jásalo i Německo, respektive tři výherci z něj.

Druhá půlka Eurojackpotu při rozdávání milionů na Čechy nemyslela

V druhé půlce října padala první pořadí jako zralé hrušky.

  • 15. 10. – 844 322 348 Kč vyhrál sázkař z Německa,
  • 22. 10. – mířilo více než 275 milionů do Švédska,
  • 29. 10. – trefil první pořadí a s ním více než 262 milionů korun sázkař z Polska.

Šest výherců se v závěru měsíce mohlo radovat z výhry přes 60 tisíc korun z 4. výherního pořadí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru