«

»

V roce 2018 vzniklo v loteriích přes 340 milionářů

Foto: pexels

O milionáře se postarala Sazka, Účtenkovka, Fortuna a  Tipsport

Loňský rok byl pro sázkaře velmi štědrý. Více než 340 hráčů získalo sedmicifernou i vícecifernou výhru. České loterie (Sazka, Fortuna, Tipsport a Účtenkovka) na milionových částkách celkem vyplatily přes 1 miliardu korun.

Nejvyšší výhra roku 2018 činila 92,3 milionů korun, jež společnost Sazka vyplatila sázkaři ze Zlínska. Díky Sazce a jejím hrám vzniklo dalších 245 nových milionářů. Za všechny výhry, od stokorun po desítky milionů, vyplatila celkem přes 6 miliard korun. Státní loterie Účtenkovka měsíčně rozdávala 1 milion korun svým hlavním výhercům, za rok tedy na milionových částkách vyplatila 12 milionů korun.

Většina nově vzniklých milionářů se shodla na tom, že své peníze utratí za nové bydlení nebo rekonstrukci jejich domu či bytu, splacení úvěrů, koupi nového automobilu anebo za cestování do zahraničí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru