«

»

V Účtenkovce se hraje o nové auto Citroën C3 Aircross

Foto a zdroj: Účtenkovka

Nový vůz v účtenkové loterii od losování 15. listopadu

Účtenková loterie připravila pro své hráče jednu změnu, a to v odměně za 2. místo. Stále se bude hrát o nový automobil, ale jiný. Od losování, které proběhne 15. listopadu, tak bude po následujících 6 losování ve hře Citroën C3 Aircross bílé barvy s benzínovým motorem 1,2 o výkonu 110 koní. Šanci na jeho výhru máte už s říjnovými paragony, které se musí do Účtenkovky zaregistrovat nejpozději 12. listopadu. Všechny ostatní finanční výhry od 100 Kč po 1 milion jsou beze změny.

Citroën C3 Aircross, coby výhra v Účtenkovce, nabízí svému šťastnému majiteli celkem slušnou výbavu, jako je palubní počítač, 6 airbagů, brzdový systém ABS, stabilizační systém ESP, klimatizace, parkovací senzory, asistent rozjezdu, rozpoznávání dopravních značek s omezenou rychlostí, varování při opuštění jízdního pruhu a mnohé další.

Dodavatelem výhry je autosalon Brnocar a.s., který Ministerstvu financí nabídl 6 vozů za celkovou cenu 2 315 940 Kč včetně DPH. Jeden automobil tedy bude stát 385 990 korun. Připomeňme si, že v prvních kolech Účtenkovky se hrálo o Ford Focus Kombi 1,6 benzín v ceně 357 000 Kč, který byl od 7. losování vystřídán vozem Ford EcoSport 1,0 benzín v ceně 399 000 korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru