«

»

V září nad tiketem Eurojackpotu špunty nelétaly

Foto: Youtube

Eurojackpot je synonymem pro bohatství a finanční nezávislost… avšak jen v případě, že máte výherní výsledky Eurojackpotu v kapse. Skutečnost, že to není tak jednoduché, potvrzuje na výhry chudé září. Samozřejmě je řeč pouze o českých sázkách, v zahraničí totiž pršely miliony, ba i miliardy. V září se Eurojackpot losoval celkem 4x.

V první polovině září Češi vyhrávali maximálně statisíce

Což o to, v Eurojackpotu vyhraná dvoutisícovka taky potěší. V porovnání s miliardovým jackpotem, který sázkaře v zářijovém prvním a druhém slosování dráždil, je to však jen pár drobných.

3. září měli čeští sázkaři štěstí maximálně na 4. výherní pořadí. Jeden sázející si z něj odnesl přes 134 tisíc korun. Výherní výsledky Eurojackpotu přinesla také doplňková hra Extra 6, v níž dva šťastlivci trefili druhé výherní pořadí a s ním 200 000 Kč. To zahraniční sázkaři jásali nad více jak devíti miliony korun, které svými šťastnými čísly sestřelili z druhého pořadí.

Zatímco před druhým eurojackpotovým slosováním 10. 9. byli sázkaři ve tváři rudí z vysokého tlaku (hrálo se o více než 1,2 miliardy korun), po tomto slosování bledli závistí. Eurojackpot 1 247 481 972 Kč mířil do Německa, stejně tak i výhra přes 29 milionů korun z druhého výherního pořadí. Pouze jeden český sázkař se mohl radovat alespoň z výhry přes 150 tisíc korun ze 4. výherního pořadí.

Druhá půlka září byla o chlup lepší

Co se českých výher týče, určitě zažil Eurojackpot bohatší měsíce. Chudé zářijové skóre alespoň trošku napravil český sázkař, který se 17. 9. svými čísly trefil do třetího pořadí a spolu s dalšími zahraničními hráči bral přes 2,3 milionu korun. Nejvyšší výhrou tohoto dne bylo 15,5 milionu korun, které putovaly do Německa.

Ani poslední šanci vyhrát miliony Češi 24. 9. za pačesy neuchopili. Přes půl miliardy z prvního pořadí bral finský sázkař. Češi se umístili na jimi dobře známém 4. pořadí – dva hráči zbohatli o více jak 113 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru