«

»

V září Sportka vyrobila 59 milionářů, padl také 2x Superjackpot!

Foto: pexels

Dva trefené Superjackpoty během jediného měsíce

Ve Sportce byl měsíc září co do počtu milionových výher velice štědrý. Zatímco hlavní Superjackpot Sportky od začátku roku a i značnou dobu před tím nikdo netrefil, čímž došlo, po navršení bonusové částky na hodnotu 250 milionů, z větší části k jeho rozpuštěn do hry 100x 2 miliony, právě v září padl Superjackpot hned 2x. Dalo by se ale říci, že bohužel až po snížení onoho 250milionového bonusu.

První ze šťastných hráčů uhodl všech 6 čísel + poslední číslo v Šanci 9. září, čímž vyhrál Superjackpot přesahující nádherných 108 milionů korun (přes 92 milionů z bonusu a téměř 16 milionů za 1. pořadí).  Na druhého sportkového sázkaře se usmálo štěstí teď v neděli 30. září. Ten se ale při vybrakováném banku musel i přes neuvěřitelnou kliku, kterou k trefení Superjackpotu potřebujete, spokojit “jen“ s necelými 23 miliony korun (téměř 15 milionů z bonusu a bez mála 8 milionů z 1. pořadí).

Další zářijové milionové výhry

V pořadí třetí nejvyšší výhra padla 16. 9. v doplňkové hře Šance, z níž si jeden z hráčů odnesl za 1. pořadí přes 4,5 milionu korun. Jen o málo nižší 4milionová výhra vznikla 19. září, a to za 1. pořadí Sportky (bez jackpotu). Pak je tu za září ještě 4x 2. pořadí v rozmezí výher od 1,3 do 2,5 milionu. A nesmíme také zapomenout na 50x 2 miliony korun, které byly během 10 zářijových slosování rozdány ve hře 100x 2 miliony mezi 50 sázejících.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru